Löö kaasa

Koostöö

Ootame meiega koostööd tegema turunduse ning reklaami valdkondades töötavaid inimesi, kes tunnevad, et tahaksid ise lastele reklaamikooli teemadest rääkida. Meie poolt oleksid materjalid ning koostöö koolidega, vaja on vaid asjatundlikku ning meie väärtuseid pooldavat esinejat. Samuti oleme avatud inimestele, kes soovivad kaasa aidata õppematerjalide arendamisele ning kes tahaksid oma ala spetsialistidena ühineda projekti ümarlauaga.

 

Toetamine

Laste Reklaamikool vajab vahendite loomisel abi ning parima toetajana näeme inimesi ja ettevõtteid, kelle põhimõtted ja väärtused kattuvad meie omadega. Otsime toetajaid, kes on samuti seotud reklaami, kommunikatsiooni või turunduse valdkondadega või kelle eesmärgid ning missioon on sarnased Laste Reklaamikooli omadele. Soovime, et meie idee on esindatud nii meie enda kui ka kõikide meie toetajate töös.

Koostöö alustamiseks või pikaajaliseks toetamiseks võta palun meiega ühendust.

Annetamine

Kõik aga, kes ei saa meiega koostööd teha või ettevõtjana meie tegevust pikaaegselt toetada, saavad siiski Laste Reklaamikooli aidata. Iga annetaja panustab teadliku ja targa järeltuleva põlve kasvamisse selleks, et meie inimesed saaksid areneda koos pidevalt kasvava ja muutuva kapitalistliku ühiskonnaga. Oleme südamest tänulikud, kui aitad meil oma eesmärkideni jõuda.

Ka väikseim samm edasi on juba liikumine eesmärgi suunas – iga annetus on oluline.

MTÜ Eesti Lapsed

Toeta ka Laste Reklaamikooli
ja tee annetus MTÜ Eesti Lapsed
arveldusarvele: EE087700771002842799.
Selgitusse: Laste reklaamikool